sesli sohbet,seslisohbet,sesli chat,seslichat,sesli siteler,sohbet siteleri,sesli siteler,kamerali sohbet,

153Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz.

Zaman zaman bazı misafirlerimiz seslisohbet panelimize giriş yapamamaktadır.

Bunun başlıca nedenlerinden bir tanesi seslichat paneline giriş yapabilmeniz için eklenti indirmeniz gerekmektedir ve bu eklenti blog anasayfamızda yada panele giriş yaptığınız zaman size sistem otomatik olarak speakychat eklentisi kurulumu uyarısı vermektedir ve speakychat eklentisinin kurulması için kuruluma izin vermelisiniz.

Kurulum gerçekleştikden sonra sistem sayfanızı yenileyecektir eğer yenilenme olmaz ise siz f5 diye tabir edilen sayfa yenileme ile ( klavyede üst karakter f5) yada mause ile yenilemeyi yapınız.

Ve sesli sohbet paneline giriş yapacaksınızdır.

Eğer eklentiyi kurduğunuz halde giriş yapamıyorsanız tarayıcınız da eklentilere izin vermeli yada eklentiyi manuel olarak aktif etmelisiniz.

Bir diğer sebep ise antivirüs programınızdan kaynaklanan engellemeler olmaktadır.Bunun içinde kullandığınız antivirüs programının web security kısmını kontrol etmeniz ve herhangi bir engelleme var ise eklenti engellemesini kaldırmanız olacaktır.

Eğer halen giriş sesli sohbet paneline yapamıyorsanız!İletişim sayfamızda bulunan iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yazar :
14 Eyl 2016
3261 Görüntüleme

Tags: