sesli sohbet,seslisohbet,sesli chat,seslichat,sesli siteler,sohbet siteleri,sesli siteler,kamerali sohbet,

153Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Merhaba değerli üyelerimiz ve misafirlerimiz,sizere sesli sohbet sitemiz içerisinde bulunan ve diğer odalar gibi görünmeyen birebir yani özel odadan bahsetmeye çalışacağım.

 Sohbet odalarımız içerisinde üyelerimiz ve misafirlerimiz istedikleri herhangi bir odaya kolaylıkla girebilmektedirler.Ve sohbet odaları içerisinde birden fazla kullanıcı ile sohbet yapabilmektedir.Genel seslichat odaları haricinde sitemiz içerisinde birebir odaları bulunmaktadır.Birebir odasında/odalarında sadece iki kişi bulunabilmektedir ve odaya bir kişi veya 2 kişiden fazla gidememektedir.

 Birebir odaları site içerisinde görünmemektedir.Diğer sesli chat odaları gibi site içerisinde bu odayı göremezsiniz.

Birebir odasına gidebilmeniz için özel oda davetiyesi site içerisinde yetkili ve özel oda yetkisi verilmiş görevli tarafından size gönderilmesi gerekmektedir.

 Yetkili kişi size özel oda davetiyesi gönderdiği zaman panelde renkli yazı ile oda davetiyesi belirmektedir.Kabul et ve red et seceneği ile dilerseniz daveti kabul edebilir ve dilersenizde red edebilirsiniz.

 Sesli sohbet özel oda davetiyesini kabul ettiğiniz takdirde davetiyeyi gönderen yetkili kişi ile birlikde aynı anda kimsenin göremediği ve okuyamadığı diğer sohbet odaları gibi bir odaya gidersiniz.

Ve birebir odası içerisinde yine diğer odalarda olduğu gibi yazımsal,sesli ve kameralı sohbet yapabilmektesiniz.

Diğer odalardan farkı kimsenin o odaya gelememesi ve kimsenin odayı görememesidir.

 

 

Yazar :
27 Eyl 2016
3899 Görüntüleme

Tags: